Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę - Sophia Loren

 

 

Śmiech jest ponadczasowy, wyobraźnia nie ma wieku, a marzenia są wieczne - Walt Disney

SERCEM Z UKRAINĄ

Seniorzy czytają przedszkolakom

W dniu dzisiejszym uczestniczki Klubu Senior+ w Świerchowej miały zaszczyt gościć w Przedszkolu Integracyjnym w Osieku Jasielskim.
Nasze Seniorki starały się przybliżyć przedszkolakom świat dziecięcej literatury. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały prezentowanych utworów i brały aktywny udział w pogadance dotyczącej przeczytanych utworów.
Spotkania dzieci z seniorami upewniają nas w przekonaniu, że baśnie i bajki stanowią przekaz mądrości wielu pokoleń, a wspólne spędzanie czasu, łączy pokolenia.
Widzimy, jak podczas tych czytelniczych spotkań seniorzy spełniają się doskonale w rolach babć i dziadków oraz ile radości im to sprawia.
Poprzez takie wspólne spotkania z książkami są budowane bardzo istotne relacje między dwoma pokoleniami mieszkańców Gminy Osiek Jasielski.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021 – 2025. Edycja 2023. Moduł II – Zapewnienie funkcjonowania placówki „Senior+

Banery/Logo