Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę - S. Loren

 

 

Śmiech jest ponadczasowy, wyobraźnia nie ma wieku, a marzenia są wieczne - Walt Disney

SERCEM Z UKRAINĄ

Kiermasz wielkanocny 2024

Świąteczny Kiermasz Wielkanocny stale wpisany w kalendarz kulturalny ma na celu poznawanie zwyczajów i tradycji związanych z Wielkanocą, co bez wątpienia zbliża lokalną społecznością.
Kiermasz był okazją do obejrzenia małych i większych rękodzieł wielkanocnych wykonanych przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Osieku Jasielskim, twórców indywidualnych, a także uczestniczek naszego Klubu Seniora, który również włączył się w przygotowanie tego kiermaszu. Uczestnicy mieli okazję podziwiać i zakupić oryginalne upominki dla siebie i bliskich.
W Imieniu organizatorów bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz przybyłym gościom. Do zobaczenia za rok!

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021 – 2025. Edycja 2024. Moduł II – Zapewnienie funkcjonowania placówki „Senior+

 

 

Banery/Logo